Wirtualne biuro

adres dla firm, biuro na godziny

twoja sekretarka, panel klienta z modułem do fakturowania

Zamawiam usługę zamawiam

Podpisana z nami umowa jest tytułem prawnym do lokalu, w związku z czym mogą Państwo na jej podstawie zarejestrować firmę w KRS, US, GUS.

Mogą Państwo również umieszczać go na wszelkich materiałach firmowych, w tym stronie www. Adres naszego wirtualnego biura jest pełnoprawnym adresem Państwa firmy.

Odbieramy całą korespondencję adresowaną do Państwa firmy, w tym listy polecone, paczki (do 30 kg) oraz przekazy pieniężne.

W dniu odbioru korespondencji są Państwo informowani o przesyłkach kierowanych do Państwa firmy. Informacja jest przesyłana poprzez e-mail lub SMS. W wyjątkowych sytuacjach możliwe jest informowanie telefoniczne. Otrzymują Państwo informację o liczbie przesyłek oraz nadawcach.

Skanujemy odebraną korespondencję, na życzenie klienta. Zeskanowaną zawartość przesyłek przekazujemy poprzez e-mail. Korespondencje skanujemy w dniu odbioru.

Istnieje również możliwość odesłania korespondencji na wskazany przez Państwa adres. Korespondencję odsyłamy na życzenie klienta. Możliwe jest również ustalenie stałego harmonogramu wysyłki (np. każdy piątek, ostatni dzień miesiąca itd.)

W usłudze otrzymają państwo dostęp do biura z wyposażeniem, komputer oraz dostęp do Internetu w cenie. Biura "na godziny" te doskonale nadają się na spotkania biznesowe, coaching, czy też do przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych.

W usłudze otrzymają państwo dostęp do biura z wyposażeniem, komputer oraz dostęp do Internetu w cenie. Dodatkowo obsługa asystencka, oraz poczęstunek. Biura "na godziny" te doskonale nadają się na spotkania biznesowe, coaching, czy też do przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych.

Za pomocą panelu klienta wystawisz faktury swoim kontrahentom, wprowadzisz faktury kosztowe, czy wystawisz wezwanie do zapłaty dla dłużnika. Możliwość pracy zdalnie przez przeglądarkę internetową bez konieczności przebywania w biurze. Panel klienta zawiera również bogaty zestaw raportów i wykresów sprzedażowych. Jego dynamika zezwala na używanie go w każdej firmie, bez względu na rodzaj prowadzonej działalności gospodarczej.

Program DOSTĘPNY ONLINE wspierający zarządzanie Twojej firmy. W nim wystawisz faktury sprzedażowe, zakupowe oraz kosztowe, rozliczysz delegacje krajowe i zagraniczne, skontrolujesz gospodarkę magazynową i wystawisz zlecenie transportowe. Każdy z modułów jedyna 7.50zł przy abonamencie rocznym.

Nasz personel jest do Państwa dyspozycji. Wykupując usługę Sekretarki w zamian otrzymacie Państwo obsługę, która w Państwa imieniu będzie umawiała Was na spotkania biznesowe.

Wyszukamy Państwu najtańszych Hoteli w miejscu gdzie będziecie się Państwo wybierać, czy to prywatnie, czy biznesowo

Zarezerwujemy dla Państwa również w razie potrzeby Sale Konferencyjne i przygotujemy wszystkie niezbędne formalności.

Umożliwia odsłuchanie informacji o pozycji w kolejce osób dzwoniących.

Pakiet Powitanie pozwoli odtworzyć dwa powitalne komunikaty głosowe w zależności od pory dnia, w której dzwonią klienci. Jeden komunikat odtwarzany będzie w godzinach pracy biura, drugi – po godzinach pracy np.: Komunikat w godz. 9:00 - 17:00 "Witaj w firmie XYZ. Poczekaj na połączenie z biurem." Komunikat w godz. 17:00 - 9:00 "Witaj w firmie XYZ. Informujemy, że pracujemy w godzinach 9:00 – 17:00."

Inteligentne kierowanie połączeń według ustalonych zasad w zależności np. od dni tygodnia, godzin pracy. Możliwość odtwarzania klientom komunikatu powitalnego, przełączanie do odpowiednich działów, wybieranie tonowe i wiele więcej. Np. Witaj w firmie XYZ. Jeśli chcesz połączyć się z Działem Sprzedaży – wybierz 1, z Działem Marketingu – wybierz 2, z Działem HR – wybierz 3. Stwórz swoje wirtualne biuro.

Zamawiam usługę zamawiam

Adres dla twojej firmy 502 274 404 Wirtualne Adresy

66-400 Gorzów Wlkp.
ul. Młyńska 1/31 (III p.) (budynek:GALERIA MŁYŃSKA)

Mentor program dla firm

Program DOSTĘPNY ONLINE wspierający zarządzanie Twojej firmy. W nim wystawisz faktury sprzedażowe, zakupowe oraz kosztowe, rozliczysz delegacje krajowe i zagraniczne.
Zaloguj się

Program do fakturowania

Pakiety