O firmie

Twój Potencjał, Nasza Pasja.

Co robimy, jak działamy i dla kogo jesteśmy?

Jesteśmy firmą, która powstała na bazie wieloletnich doświadczeń udziałowców w zakresie zarządzania, rachunkowości, marketingu , doradztwa personalnego, finansów i usług informatyczno-programistycznych. Naszą kadrę cechuje kompetencja, profesjonalizm i wysoka kultura osobista. Jesteśmy gotowi przejąć na siebie większość Twoich obowiązków uwalniając moce przerobowe usprawniające efektywność Twojej firmy. Oferta Wirtualne-adresy skierowana jest zarówno do małych firm rozpoczynających swoją działalność gospodarczą jak również do firm funkcjonujących na rynku, kierujących się optymalizacją kosztów.

Wirtualne adresy i Wirtualne biuro to usługi dla firm, i spółek
Jakie zasady nam przyświecają?

Naszym priorytetem jest uważne słuchanie klientów i dostarczanie im innowacyjnych usług, które pomogą im osiągnąć własne cele biznesowe. Dążymy do tego, by nasze usługi odznaczały się wyjątkową wartością dla klientów. Łatwo przystosowujemy się do nieustannie zmieniającego się biznesu. Dzięki naszemu nastawieniu, aby pomóc klientom w zwiększeniu własnej produktywności i wydajności, stanowimy idealne partnerstwo, pomocne w rozszerzaniu każdej oferty biznesowej. Wdrażanie naszego systemu zarządzania i nasza filozofia sprawia, że pozostajemy lojalni wobec idei zrównoważenia społecznego i środowiskowego oraz naszej odpowiedzialności wobec naszych partnerów biznesowych.

Za co bierzemy odpowiedzialność?”
Wspólnie budujemy markę i wizerunek Twojej firmy oraz podejmujemy stojące przed Tobą wyzwania, w którym bierzemy odpowiedzialność za jakość naszych usług i gwarantujemy jakość za ostateczne efekty. Podążając z nami rośniesz w siłę powalając na kolana swą konkurencję.

Skorzystaj z wiedzy, która może pomóc Ci w założeniu i prowadzeniu własnej firmy! Każdy początkujący przedsiębiorca ma szansę na odniesienie sukcesu. Potrzebna jest determinacja, ciężka praca i wiedza. Ten ostatni czynnik jest równie niezbędny na starcie, jak kapitał na rozruch biznesu. Swą wiedzę, którą oddajemy do Państwa dyspozycji, to odpowiedź na potrzebę zgromadzenia w jednym miejscu podstawowych informacji, usług, niezbędnych początkującym przedsiębiorcom oraz takim, którzy szukają sposobów na rozwój swej działalności. Gromadząc tą wiedzę w jednym miejscu umożliwiamy przedsiębiorcy uzyskać dostęp do narzędzi i programów pomocnych dla przedsiębiorców. Wdrażając te możliwości w tym miejscu pragniemy zaprosić Państwa do współpracy z naszą firmą. To państwo są motorem całego przedsięwzięcia i właśnie dlatego będzie nam niezmiernie miło współpracować z wami świadcząc wam swe usługi.

 • 14%
  Wnioski o założenie
 • 7%
  Wnioski o wznowienie
 • 48%
  Wnioski o zmianę
 • 18%
  Wnioski o zawieszenie
 • 13%
  Wnioski o zakończenie
Liczba wniosków o wpis informacji do CEIDG - raport IV kwartał 2013 .
Adres dla twojej firmy 502 274 404 Wirtualne Adresy

66-400 Gorzów Wlkp.
ul. Młyńska 1/31 (III p.) (budynek:GALERIA MŁYŃSKA)

Mentor program dla firm

Program DOSTĘPNY ONLINE wspierający zarządzanie Twojej firmy. W nim wystawisz faktury sprzedażowe, zakupowe oraz kosztowe, rozliczysz delegacje krajowe i zagraniczne.
Zaloguj się

Program do fakturowania

Pakiety