Adres do korespondencji

Skrytka pocztowa z powiadamianiem o korespondencji

Skanowanie przesyłanie i powiadamianie o przesyłkach.

Zamawiam usługę zamawiam

Odbiór korespondencji

odbiór korespondencji (w tym paczki do 30kg oraz przekazy pieniężne) - Odbieramy całą korespondencję adresowaną do Państwa firmy, w tym listy polecone, paczki (do 30 kg) oraz przekazy pieniężne.

Odsyłanie korespondencji

Istnieje również możliwość odesłania korespondencji na wskazany przez Państwa adres. Korespondencję odsyłamy na życzenie klienta. Możliwe jest również ustalenie stałego harmonogramu wysyłki (np. każdy piątek, ostatni dzień miesiąca itd.)

Skanowanie odebranej korespondencji

Skanujemy odebraną korespondencję na życzenie klienta. Zeskanowaną zawartość przesyłek przekazujemy poprzez e-mail. Korespondencje skanujemy w dniu odbioru.

Informowanie o odebranej korespondencji

W dniu odbioru korespondencji są Państwo informowani o przesyłkach kierowanych do Państwa firmy. Informacja jest przesyłana poprzez e-mail lub SMS.

Wydawanie korespondencji

Korespondencję firmową mogą Państwo odbierać w godzinach pracy biura (dni robocze, 9-17). W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość umówienia się na odbiór korespondencji w innych godzinach. Korespondencję mogą odbierać osoby uprawnione do reprezentowania firmy. Może to być również dowolna osoba, która otrzyma od Państwa pełnomocnictwo.

Przechowywanie odebranej korespondencji

Odebrana korespondencja jest przechowywana w naszym biurze przez 60 dni od momentu jej dostarczenia do naszego biura, po tym okresie przesyłamy ją na adres klienta podany przy podpisaniu umowy. Nie stosujemy żadnych limitów odnośnie liczby listów i paczek, która może być przechowywana w naszym wirtualnym biurze.

Zamawiam usługę zamawiam

Adres dla twojej firmy 502 274 404 Wirtualne Adresy

66-400 Gorzów Wlkp.
ul. Młyńska 1/31 (III p.) (budynek:GALERIA MŁYŃSKA)

Mentor program dla firm

Program DOSTĘPNY ONLINE wspierający zarządzanie Twojej firmy. W nim wystawisz faktury sprzedażowe, zakupowe oraz kosztowe, rozliczysz delegacje krajowe i zagraniczne.
Zaloguj się

Program do fakturowania

Pakiety