Usługi w chmurze dla firm

Dedykowany numer telefonu stacjonarnego i faksu.

Dodatkowa funkcjonalność telefonu do obsługi Twojej firmy.

Zamawiam usługę zamawiam

Call Center

umożliwia odsłuchanie informacji o pozycji w kolejce osób dzwoniących.

Przekierowanie

Przekierowanie połączenia na Twój numer komórkowy. To naprawdę wygodne.

Wirtualny Fax

Wysyłanie i odbieranie faksów przez Internet. Wystarczy komputer i dostęp do Internetu. Wszystkie dokumenty trafiają na Twoją skrzynkę e-mail i dostępne są 24/7.

Komunikaty głosowe

Odtworzenie osobie dzwoniącej dowolnego komunikatu przed kontynuowaniem połączenia np.: Witaj w firmie XYZ. Poczekaj na połączenie z biurem.

Pakiet powitanie

Pakiet Powitanie pozwoli odtworzyć dwa powitalne komunikaty głosowe w zależności od pory dnia, w której dzwonią klienci. Jeden komunikat odtwarzany będzie w godzinach pracy biura, drugi – po godzinach pracy np.: Komunikat w godz. 9:00 - 17:00 "Witaj w firmie XYZ. Poczekaj na połączenie z biurem." Komunikat w godz. 17:00 - 9:00 "Witaj w firmie XYZ. Informujemy, że pracujemy w godzinach 9:00 – 17:00."

Pakiet Infolinia

Numer infolinii 801, komunikaty głosowe odtwarzane osobom dzwoniącym, kierowanie połączeń według ustalonych kryteriów (np. w dni robocze, weekendy, święta, w określonych godzinach), kolejkowanie połączeń oraz nagrywanie prowadzonych rozmów telefonicznych - oto sprawnie działająca infolinia. Teraz także w Twojej firmie.

Pakiet IVR

Inteligentne kierowanie połączeń według ustalonych zasad w zależności np. od dni tygodnia, godzin pracy. Możliwość odtwarzania klientom komunikatu powitalnego, przełączanie do odpowiednich działów, wybieranie tonowe i wiele więcej. Np. Witaj w firmie XYZ. Jeśli chcesz połączyć się z Działem Sprzedaży – wybierz 1, z Działem Marketingu – wybierz 2, z Działem HR – wybierz 3. Stwórz swoje wirtualne biuro.

Zamawiam usługę zamawiam

Adres dla twojej firmy 502 274 404 Wirtualne Adresy

66-400 Gorzów Wlkp.
ul. Młyńska 1/31 (III p.) (budynek:GALERIA MŁYŃSKA)

Mentor program dla firm

Program DOSTĘPNY ONLINE wspierający zarządzanie Twojej firmy. W nim wystawisz faktury sprzedażowe, zakupowe oraz kosztowe, rozliczysz delegacje krajowe i zagraniczne.
Zaloguj się

Program do fakturowania

Pakiety