Panel klienta

Wystawianie faktur VAT, rachunków

inne dokumenty sprzedażowe, zarządzanie firmą

Rejestracjazamawiam

Program do faktur

Program do fakturowania umożliwia rozliczenie wykonanej usługi lub sprzedaży towaru poprzez wystawienie dokumentu zawierającego szczegóły danej transakcji. Dane zapisywane w aplikacji są odpowiednio archiwizowane i przechowywane, a dostęp do nich mamy z każdego miejsca na Ziemi z dostępem do Internetu, co umożliwia ich przetwarzanie nawet poza biurem.

Faktury cykliczne

Faktury cykliczne czyli takie, które generują się same co pewien wyznaczony okres czasu. Wystarczy zdefiniować usługę lub towar za który będzie generowana faktura, określić czas oraz zdefiniować klienta dla którego będzie ona wystawiana. We wskazanym okresie czasu zostaniemy powiadomieni o konieczności wygenerowania określonych faktur w systemie.

Delegacje krajowe i zagraniczne

Jeden z modułów przeznaczony jest do rozliczania delegacji krajowych i zagranicznych. Ponadto moduł ten służy do ewidencjonowania i rozliczania diety i zaliczki wydanym pracownikom. Moduł jest zgodny ze zmianami przepisów z dnia 1 marca 2013 roku. To z jego pomocą przeprowadzisz rozliczenie diety, które po podróży przysługują pracownikom jako należności na pokrywanie kosztów związanych z wyjazdami służbowymi.

Moduł magazynowy

Aplikacja w swoich strukturach posiada moduł magazynowy, który jest zaawansowanym, a zarazem prostym w obsłudze narzędziem pozwalającym na prowadzenie gospodarki magazynowej Twojego przedsiębiorstwa. Dzięki aplikacji w łatwy i szybki sposób można ewidencjonować produkty dostępne w Twoim magazynie, nadając im indywidualne numery katalogowe do których można wydrukować kody kreskowe ułatwiające rozpoznawanie produktów.

Rejestracjazamawiam

Adres dla twojej firmy 502 274 404 Wirtualne Adresy

66-400 Gorzów Wlkp.
ul. Młyńska 1/31 (III p.) (budynek:GALERIA MŁYŃSKA)

Mentor program dla firm

Program DOSTĘPNY ONLINE wspierający zarządzanie Twojej firmy. W nim wystawisz faktury sprzedażowe, zakupowe oraz kosztowe, rozliczysz delegacje krajowe i zagraniczne.
Zaloguj się

Program do fakturowania

Pakiety