Wizerunek firmy

Wizerunek firmy podstawą sukcesu

Kreowanie marki i budowanie wizerunku firmy

Rejestracjazamawiam

Każda firma chce znaleźć swoje miejsce w świadomości klientów i zdobyć ich zaufanie oraz sprawić aby pracownicy identyfikowali się z tym, czym firma jest, co robi i dokąd zmierza. Można to osiągnąć jeśli zadba się o wykreowanie marki i utworzenie unikatowego wizerunku firmy na rynku. Kreując wizerunek firm, wykorzystujemy nowoczesne kanały komunikacji i wszystkie możliwe drogi dojścia do potencjalnych klientów firmy.

Profesjonalne strony WWW

Dobieramy i zakładamy profesjonalne adresy pocztowe dla naszych klientów. Poczta to ważny element naszej firmy, źle dobrany usługodawca może przynieść same straty w przedsiębiorstwie. Każdy z Nas chce żeby korespondencja wysłana z ofertą trafiła do adresata. Poczta elektroniczna to także narzędzie do organizacj zespołów w firmie i przyszłość Twojego biznesowa.

Profesjonalna poczta e-mail

Faktury cykliczne czyli takie, które generują się same co pewien wyznaczony okres czasu. Wystarczy zdefiniować usługę lub towar za który będzie generowana faktura, określić czas oraz zdefiniować klienta dla którego będzie ona wystawiana. We wskazanym okresie czasu zostaniemy powiadomieni o konieczności wygenerowania określonych faktur w systemie.

Media Społecznościowe

Serwis społecznościowy to coś więcej niż zwykła, witryna internetowa. To miejsce, gdzie przecinają się szlaki zainteresowań użytkowników. Z tego właśnie względu zajmujemy się profesjonalnym i kompleksowym tworzeniem Twojego wizerunku w mediach społecznościowych. Pamiętaj portale społecznościowe to jedno z największych wyzwań stojących przed firmami, które chcą działać na rynku, to coś znacznie więcej niż sama obecność w sieci.

Projektowanie logo

Projekt zaprojektowany od podstaw przez wyspecjalizowanych grafików z doświadczeniem w brażny poligraficznej. Pamiętaj biznes nie istnieje dziś bez unikalnego logo i spójnej identyfikacji wizualnej. Warto więc dobrze zaprezentować się już na starcie, ale wejście do grona najsłynniejszych znaków jest wyjątkowo trudne. Logo to nie wszystkio, oprócz logo tworzymy dla klientów strategię wizerunku. Pomagamy w nazewnictwie, czy zastrzeżeniu znaku itd.

Usługi w chmurze dla Twojej firmy

Odpowiedni wizerunek to nie tylko Logo firmy, to coś więcej, to cała strategia działania. Dlatego też proponujemy naszym klientom rozszeżenie możliwości technicznych o profesjonalne centrum obsługi telefoni stacjonarnej. Oprócz prostych numerów telefonów, czy numeru infolinii 801 dajemy możliwość rozszeżenia tych usług o Call Center, czy profesjonalne nagrania powitalne jak również wiele innych ciekawych rozwiązań technicznych niezbędnych do budowania Twojego wizerunku.

Masowa wysyłka SMS

Wysyłanie SMS to przede wszystkim: szybkie i precyzyjne dotarcie z komunikatem do odbiorcy, kanał komunikacji skutecznie wpływający na wyniki sprzedażowe, narzędzie budujące rozpoznawalność marki. Z tych względów propozycja wysyłania za naszym pośrednictwem wiadomości SMS jest trafnym wyborem dotarcia do setek, a nawet tysięcy klientów. Pomożemy Państwu w przygotowaniu treści wiadomości, aby dotrzeć nią do odbiorcy. Waszym zadaniem jest przygotowanie listy z numerami telefonów.

Prezentacje multimedialne

Stworzymy za Ciebie prezentacje multimedialną, która uatrakcyjni formę przekazu i zwiększy oddziaływanie na odbiorcę. Prezentacje multimedialne przedstawiają informacje o firmie. Dynamiczne prezentacje multimedialne mogą stać się doskonałym kanałem dystrybucji informacji o produktach/usługach proponowanych przez Ciebie Twoim klientom.

Materiały reklamowe

Przygotujemy dla Twojej firmy materiały reklamowe jak ulotki, banery, wizytówki. Zadbamy o profesjonalne projekty graficzne i przekażemy je do druku wyspecjalizowanej drukarnii w Twoim imieniu. Posiadamy również sklep internetowy w którym sam skonfigurujesz sobie produkt, a następnie zamówisz go na wskazany adres.

Rejestracjazamawiam

Adres dla twojej firmy 502 274 404 Wirtualne Adresy

66-400 Gorzów Wlkp.
ul. Młyńska 1/31 (III p.) (budynek:GALERIA MŁYŃSKA)

Mentor program dla firm

Program DOSTĘPNY ONLINE wspierający zarządzanie Twojej firmy. W nim wystawisz faktury sprzedażowe, zakupowe oraz kosztowe, rozliczysz delegacje krajowe i zagraniczne.
Zaloguj się

Program do fakturowania

Pakiety